Футбол України 8 Вересня, 23:55 8926
«СК Дніпро-1» розпочав груповий етап ЛК з поразки нідерландцям – автогол був єдиною надією бідної атаки Кучера | 19-27
Це був вже третій матч третьої команди чемпіонату України у цьому єврокубковому сезоні - і третя поразка ...

Підопічним Кучера випав непростий іспит – АЗ, який регулярно посідає високі місця в Ередивізі і виступає у єврокубках.

Стадіон у Кошице накрила злива, але перший тайм виявився надзвичайно «сухим». Команди на двох завдали всього 3 удари і жодного в площину. Найкращий момент ледь не призвів до автогола. Захисник АЗ зрізав простріл Довбика у власні ворота, але, на жаль, влучив у стійку.

Тренери вирішили не робити замін у перерві, але АЗ заграв активніше. Перший дзвіночок стався на 61-й хвилині. М'яч вдало звалився з ноги Одгорда і полетів рід поперечину воріт СК Дніпро-1, але Валеф кіничками пальців перевів у поперечку. Через кілька секунд бразильський кіпер вже був безсилий. Де Віт залишився без нагляду перед воротами формальних господарів і легко замкнув простріл Сугавари.

У решту півгодини СК Дніпро-1 так і не показав план для порятунку гри. Кучер використав усі 5 замін, але марно. Більше того, на 90-й хвилині дніпряни повинні були пропускати ще раз, якби не подвійний сейв Валефа. 0:1 – дуже млявий старт від єдиного представника України у групі Ліги конференцій.