Світовий футбол 9 Вересня, 10:29 584
Роналду дебютував у Лізі Європи без голів та з сенсаційної поразки, асист екс-голкіпера «Динамо» приніс «Шерифу» лідерство у групі | 19-27
«Манчестер Юнайтед» зазнав сенсаційної поразки на старті групового етапу Ліги Європи.

Ліга Європи. Група Е

Манчестер Юнайтед – Реал Сосьєдад – 0:1

• Гол: Мендес, 59 (п)

Володар п’ятьох «Золотих м’ячів» Кріштіану Роналду вперше в кар’єрі брав участь у матчі Ліги Європи. Португалець втратив стабільне місце у стартовому складі Манчестер Юнайтед, однак гру з Реал Сосьєдадом розпочав із перших хвилин.

За поєдинок Роналду завдав 4 удари по воротах – більше, ніж будь-хто у матчі, та жоден з пострілів португальця не досяг мети. Загалом Манчестер Юнайтед спромігся лише тричі влучити у площину воріт іспанців.

Єдиного ж на обидві команди влучного удару завдав Браїс Мендес з пенальті. Арбітр призначив одинадцятиметровий за гру рукою Мартінеса.

Омонія – Шериф – 0:3

• Голи: Аканбі, 2, Атьємвен, 54, Діоп, 76

Лідером Групи Е став Шериф. Колишня команда Юрія Вернидуба розгромила Омонію. Вже на 2-й хвилині Аканбі відкрив рахунок з передачі екс-голкіпера Динамо Максима Коваля. Українець, зрештою, відстояв на нуль, а партнери забили ще двічі. Омонію не врятував навіть вихід на заміну Романа Безуса.