Що говорили гравці «Фенербахче» після перемоги над «Динамо»

Динамо Київ 9 Вересня, 19:49 1274
Що говорили гравці «Фенербахче» після перемоги над «Динамо» | 19-27
Гравці турецького клубу дуже раді реваншем над «Динамо».

Автор переможного голу «Фенербахче» у матчі проти «Динамо» Міші Батшуаї прокоментував перемогу:

«Можу сказати, що це чудовий початок для мене (це була дебютна гра для футболіста в новому клубі – прим).

Велика подяка нашим вболівальникам. У важкі моменти матчу вони постійно тиснули на суперника. Зараз я дуже щасливий. Це був справді важливий старт та важлива перемога.

«Динамо» будь-якими способами намагалося збити наш ігровий ритм. Як за допомогою фолів, так і за допомогою багаторазового і тривалого знаходження на газоні. Так відбувалося, бо наш суперник чудово знав, наскільки нелегко здобути тут очки від «Фенербахче». Але ми залишалися дуже сильними психологічно на полі. Аж до того, що на останніх хвилинах матчу ми зуміли забити вирішальний м'яч і здобути перемогу — ці три очки стали найважливішим для нас сьогодні.

Сподіваюся, що за підтримки та сил наших вболівальників ми виграємо ще багато ігор. Наш тренер, усі, хто тут працюють, мої товариші по команді, ми будемо продовжувати дуже наполегливо працювати», - сказав Батшуаї.

Півзахисник «Фенербахче» Егзіян Аліоскі:

Ми домінували на полі по ходу зустрічі, продемонстрували, що ми сильніші. Матч може тривати 96 – 98 хвилин – потрібно грати до самого кінця. Якщо віриш у перемогу і борешся за неї, то, гадаю, її заслуговуєш.

Поки що у нас не найсильніша команда. Потрібно старанніше працювати, удосконалюватись і крок за кроком рухатися вперед, щоб стати кращими.

Захисник «Фенербахче» Луан Перес:

Ми дуже щасливі. Завжди граємо на перемогу. Нам дуже добре вдався перший тайм, а в другому вже добре відіграло «Динамо». Нам потрібно зберегти такий командний настрій: треба щоразу постійно чинити тиск, і ми маємо бути готовими до будь-яких ситуацій.