Представник пресслужби «Динамо»: «У наших запасних летіли пляшки, фанати «Фенербахче» скандували: «слава путіну»

Динамо Київ 9 Вересня, 22:15 624
Представник пресслужби «Динамо»: «У наших запасних летіли пляшки, фанати «Фенербахче» скандували: «слава путіну»
Представник пресслужби київського «Динамо» Андрій Шахов-молодший поділився деталями огидної поведінки уболівальників турецького «Фенербахче».

«Запасні футболісти Динамо йдуть розминатися – у них летять пляшки, ображають їхніх матерів та кричать «слава путіну». Шапаренка на ношах забирають з поля, вони сміються з цього, матерять його слідом і тикають непристойні жести. Якісь ідіоти одягають маски путіна, та йдуть у них на стадіон, щоб познущатися з біженців, що присутні на матчі. Скажіть мені, що взагалі відбувається!? Цілі трибуни кричать образи у бік українців, Динамо Київ та його вболівальників – теж нуль уваги.

Та зрештою, хтось зверне увагу на поведінку фанатів цієї команди?!

Найпростіше вивісити на початку матчу банер «ми за мир», щоб після чергових образ підняти догори ручки та сказати – «а шо ми? Ми нічого, он, антивоєнний банер начепили!».

Я дуже сподіваюся, що рано чи пізно ФІФА та УЄФА зверне увагу на поведінку цих фанів, а на матчах цієї команди надалі буде присутнє більше правоохоронних органів.Посилання ФІФА та УЄФА - respect. Цим на цьому стадіоні і не пахне. Будемо дивитися, які будуть наслідки», - написав Шахов-молодший в Instagram.