Бека Вачіберадзе: «Україна – мій другий дім, страху не було»

Футбол України 10 Вересня, 15:10 141
Бека Вачіберадзе: «Україна – мій другий дім, страху не було»
Грузинський хавбек Бека Вачіберадзе прокоментував свій перехід у «Металіст 1925»:

- Першу частину футбольного 2022-го ти провів у Грузії. Як наважився, що тебе переконало повернутися до України? Не було страху?

- Страху не було - це скажу одразу. Оскільки Україна - це мій другий дім, я прожив тут багато років. Я з 11 років живу в Україні, відтак ніякого страху в мене не було.

- Як у тебе виник варіант з «Металістом 1925»?
- На мене вийшли представники клубу. Ми поговорили з ними, потім я поговорив з Валерієм Сергійовичем Кривенцовим, все обговорили і ось я тут.

- Мабуть, не є секретом що в тебе тут багато давніх знайомих?
- Так, у команді багато знайомих. З Борячуком я грав, з Русиним та Габелком. Провели дуже багато часу разом, починаючи з Ю-16. З Андрієм (Борячуком, - ред) взагалі разом у збірній були, ми 1996-го року народження.

- Розкажи, будь ласка, про себе, як про гравця, для тих хто раніше не стежив за тобою. На яких позиціях можеш зіграти, де зручніше грати? Які якості є сильними, на твою думку, а де потрібно додати, можливо?
- Можу зіграти в центрі поля, як опорного півзахисника так і на позиції під нападником. Мої сильні сторони? Я думаю, що це техніка. А додавати треба щодо фізики.