Світовий футбол 10 Вересня, 20:04 2921
Ярмоленко оформив дебютні гол та асист, посприявши перемозі команди Реброва з рахунком 7:0 – відео результативних дій | 19-27
«Аль-Айн» каменя на камені не залишив від «Аль-Дафри», а Андрій Ярмоленко вперше відзначився в офіційному матчі за команду Сергія Реброва.

Чемпіонат ОАЕ 2022/23, 2-й тур

Аль-Айн – Аль-Дафра – 7:0

• Голи: Лаба, 11, 29, 43, 68, Ярмоленко, 35, Арболеда, 81, Рахімі, 89

Аль-Айн розкішно розпочав поєдинок з Аль-Дафрою та вже на 30 хвилині вів у рахунку 2:0. Ярмоленко ж на 35 зробив його розгромним. Лаба отримав м'яч після довгої передачі та скидки головою і спробував прострілити в напрямку українця. Подвійний рикошет від захисників – і Андрій без проблем забив з близької відстані. Додамо, що перший тайм вийшов шикарним для Лаби – в його активі вже хет-трик, а Аль-Айн вів у рахунку 4:0, граючи в більшості.

У другому таймі Аль-Айн добив суперника: Лаба оформив покер, а команда в підсумку забила 7 голів. До останнього взяття воріт долучився Ярмоленко, який асистував Рахімі.

Таким чином, Аль-Айн набрав 4 очки після 2 турів та розташувався на третьому місці. Для Андрія Ярмоленка ці гол та асист стали першими результативними діями в офіційних поєдинках. До цього українець забив 1 м'яч у 6 спарингах.