Динамо Київ 11 Вересня, 22:39 879
Вітіньйо отримав безглузде вилучення у матчі з диво-голом – сенсаційна ганьба з аутсайдером   | 19-27
Атлетіко Паранаенсе не зумів обіграти скромний Аваї в чемпіонаті Бразилії.

Вітіньйо, права на якого належать Динамо, став найгіршим гравцем зустрічі.

Чемпіонат Бразилії, 26 тур

Аваї – Атлетіко Паранаенсе – 1:1

Голи: Потткер, 23 – Теранс, 48

Вилучення: Вітіньйо, 51

Команди перебувають на різних полюсах таблиці – Аваї йде в зоні вильоту, а Атлетіко Паранаенсе бореться якщо не за титул, то за друге місце точно. Але фаворит доволі несподівано не зміг переграти андердога.

Саме Аваї відкрив рахунок в середині першого тайму. Потткер у падінні замкнув подачу у штрафний. Атлетіко відігрався по перерві завдяки розкішному удару в дев'ятку з-за меж штрафного.

Одразу після цього Вітіньйо отримав червону картку. Вінгер, який прийшов на правах оренди з Динамо, сфолив проти суперника і отримав друге попередження, ставши найгіршим гравцем матчу.

Окрім Вітіньйо, участь у грі взяв ще один екс-представник УПЛ – Фернандінью. Колишній капітан Шахтаря відіграв лише перший тайм і записав до свого пасиву жовту картку, а гра завершилася з рахунком 1:1.