«Динамо» - дітям! Денис Попов взяв участь у благодійному заході «Амбасадор Дитинства»

Динамо Київ 11 Вересня, 22:56 290
«Динамо» - дітям! Денис Попов взяв участь у благодійному заході «Амбасадор Дитинства» Фото: ФК Динамо Київ
​11 вересня у Києві пройшов вже 11-й захід, приурочений до Дня фізичної культури і спорту для дітей та їх батьків - «Амбасадор Дитинства».

«Амбасадор Дитинства» - це Всеукраїнська громадська ініціатива з соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування «рівний-рівному». Генеральними партнерами заходу стали Київська дитяча залізниця, БО БФ «Здорове дитинство без меж», БО «БФ Олександра Пікалова» та ФК «Динамо» Київ.

Роль одного з Амбасадорів дитинства сьогодні приміряв захисник «Динамо» Денис Попов, який приєднався до заходу та допоміг розіграти спеціальні призи від нашого клубу. Діти, які давали правильні відповіді на запитання вікторини, отримали з рук динамівця клубну атрибутику та м'ячі.

А троє щасливчиків стали власниками суперпризів - подарункових сертифікатів, які надають можливість відвідати матч групового етапу Ліги Європи між «Динамо» та французьким «Ренном», який відбудеться в Кракові. Діти зможуть насолодитися цією поїздкою сповна, адже всі витрати на квитки, трансфер до Польщі та проживання ФК «Динамо» Київ бере на себе.

«Дуже приємно, що дітей вдалося зібрати та подарувати їм яскраві емоції. Усі сміються та веселяться, для дітей це маленька віддушина від жахливих новин», - поділився враженнями від заходу Денис.