Світовий футбол 12 Вересня, 12:27 535
Скандал останніх секунд з VAR та 4 вилучення у відеоогляді матчу «Ювентус» – «Салернітана» – 2:2 | 19-27
«Ювентус» та «Салернітана» розійшлись бойовим миром у 6-му турі Серії А.

«Гранатові» доволі несподівано забили двічі до перерви – відзначилися Кандрева і Пйонтек. У другому таймі туринці оформили камбек з присмаком скандалу. Спершу Бремер та Бонуччі з труднощами зрівняли ситуацію на табло.

Мілік на 90+5, здавалось, забив переможний м'яч і навіть на радощах отримав другу жовту за зняту футболку. Далі відбулась масштабна сутичка, після якої вилучили ще Куадрадо, Фасіо та Аллегрі. Гол Міліка переглянули на VAR і скасували, проте Sky Sports запевняє, що таке рішення було хибним (дивитись фото нижче). Серія А наразі заперечує помилку.

Ювентус із десятьма заліковими балами розташувався на 8 сходинці турнірної таблиці Серії А, Салернітана не втекла далеко – сім очок та 10 місце.