Футбол України 12 Вересня, 17:18 552
«Минай» втримав дебютну перемогу в сезоні, перегравши «Інгулець» – голкіпер закарпатців отримав дотепне вилучення | 19-27
«Інгулець» в рамках 4-го туру УПЛ зазнав поразки від «Миная» (1:2).

Інгулець і Минай мали великі проблеми з кадровим підсиленням перед чемпіонатом, що вилилось у відсутність перемог на старті. У цих умовах тренерам довелося працювати від руйнування гри суперника, а не від побудови власних атак, тож поєдинок у Петровому між «козаками» і лисицями» не обіцяв бути цікавим. Очікувалась груба й прагматична битва за будь-який результат, крім поразки.

Після цього Інгулець перехопив ініціативу, але жодного моменту підопічні Сергія Лавриненка не створили. Те ж саме стосується команди Володимира Шарана. Взагалі, за весь перший тайм футболісти провели всього три удари по воротах. Ситуація не змінилась навіть після перерви – нечисленні фани навколо стадіону «насолоджувались» великою кількістю боротьби, а от небезпечних епізодів взагалі не виникало.

На гол за такого футболу ніхто не очікував, однак на 60-й хвилині Минай забив вдруге! Цього разу петровці проґавили вмикання Горіна правим флангом – Олег завершив свій ривок подачею в центр штрафного, а Хахльов головою прошив Паламарчука. 0:2!

Після цього Інгулець заграв набагато активніше, але реально додати по грі вдалося лише наприкінці зустрічі. На жаль для господарів, розіграти хорошу позиційну атаку не вдавалося. Доводилось лупити з дистанції, але Сітало на 75-й хвилині потривожив тільки пожежників (м'яч ледь не влучив у їхню машину), а постріл Ченбая на 83-й під поперечку парирував Бандура. Минай на 88-й хвилині ще й огризнувся вриванням Колесника на лівий край штрафного з ударом у дальній кут, однак Паламарчук врятував.

Все йшло до легкої перемоги Миная. Втім, в УПЛ матч не може завершитись настільки банально. На 89-й хвилині Бандура вийшов на перехоплення закидання, вибивши його доволі невдало, а потім парирувавши удар Ченбая – і це сталося за межами карного майданчика!

Анастасія Романюк вилучила голкіпера, Козак вистрілив за стандарту й зачепив Марусича (або когось із гравців у стінці), а м'яч влетів у ворота. 1:2! Закарпатці вимагали скасувати взяття воріт, адже Марусич міг перебувати в офсайді, однак без VAR всі ці протести не мали значення. Тим не менш, Інгулець не зміг дотиснути «лисиць» і уникнути поразки. Минай втримав дебютну перемогу в сезоні!