Ярмоленко рве ОАЕ: українця включили до збірної туру, гол з асиста вінгера «Аль-Айна» увійшов до топ-4 чемпіонату

Динамо Київ 13 Вересня, 15:59 702
Ярмоленко рве ОАЕ: українця включили до збірної туру, гол з асиста вінгера «Аль-Айна» увійшов до топ-4 чемпіонату
Літній новачок команди Реброва Андрій Ярмоленко розриває тактичними та результативними діями арабський чемпіонат, приковуючи до себе увагу спортивної преси.

В останньому матчі чемпіонату Аль-Айна вдома принизив Аль-Дафру з рахунком 7:0. Однією з головних осіб цього поєдинку став вінгер Андрій Яремоленко, який забив, віддав асист, не забуваючи при цьому з глибини грати на команду.

Як підсумок – 32-річного півзахисника включили до команди тижня, а гол після асиста українця був висунутий на звання найкращого у другому раунді ліги.

Статистичний портал, який слідкує за чемпіонатом ОАЕ, також зазначає, що Ярмоленко створив найбільше моментів для своїх партнерів, будучи головним двигуном атаки Аль-Айна після двох турів.

Нагадаємо, футболіст поповнив ряди чемпіонів Еміратів у статусі вільного агента, підписавши контракт до липня 2023 року. У цей же час добігає кінця угода з «босами» у Сергія Реброва.

Зазначимо, що Ярмоленка викликали на найближчі ігри збірної України в Лізі націй проти Шотландії (21, 27 вересня) та Вірменії (24 вересня).