Перша ліга. Нові перемоги «Полісся» та «Карпат», перший успіх Нагорняка

Футбол України 13 Вересня, 16:31 595
Перша ліга. Нові перемоги «Полісся» та «Карпат», перший успіх Нагорняка | 19-27
9-11 вересня відбулися матчі 3-го туру Першої ліги.

Судді у восьми поєдинках показали 53 жовті картки. Також рефері двічі запалювали «червоне світло» перед футболістами, відправляючи їх у підтрибунне приміщення. Крім того, у цьому турі було призначено сім пенальті, п'ять із яких було реалізовано.

Третю поспіль перемогу вдалося здобути «Поліссю». У гольовій зустрічі з шістьма голами підопічні Юрія Калітвінцева виявилися сильнішими за «Маріуполь». До 50-ї хвилини поєдинку рахунок на табло у Житомирі був 2:2. На точні удари Грицука та Будківського гості відповіли дублем у виконанні Биковського. На 58-й хвилині Маріуполь залишився в меншості. Використовуючи чисельну перевагу, за господарів забив м'яч Кушніренко та знову взяв слово Будківський, який оформив ще один дубль у цьому матчі. Як результат, з рахунком 4:2 перемогло «Полісся», яке має стовідсотковий показник після трьох турів, а саме дев'ять очок у скарбничці.

Дебютну перемогу на посаді головного тренера «Епіцентру» здобув Сергій Нагорняк, якому протистояв «Діназ» Олександра Головка. На 6-й хвилині рахунок був 1:1, який не змінився до перерви. У другій половині зустрічі за «Епіцентр» забив Гірний, який оформив дубль, а також точно пробив Пучковський. Як підсумок, колектив із Кам'янця-Подільського переміг і тепер він має шість очок в активі.

У західноукраїнському дербі «Прикарпаття» виграло у тернопільської «Ниви» з рахунком 1:0. Переможний гол на стадіоні в Івано-Франківську забив Сондей у другому таймі.

Знову порадували своїх фанів «Карпати». Львів'яни перемогли «Буковину» з рахунком 4:0. За галичан точно пробивали Тарануха, Чачуа та Кожанов, який також не реалізував пенальті. Ще один м'яч у сітку воріт команди із Чернівців влетів після автогола Гакмана. Зазначимо, що Чачуа забиває за «зелено-білих» у третьому матчі поспіль. І, до речі, «Карпати» – єдина команда Першої ліги, яка наразі не пропускала м'ячів.

Знову досяг позитивного для себе результату «Металург». Цього разу запорожці виграли у матчі з «Полтавою». У першому таймі за «металургів» не реалізував одинадцятиметровий Сидоров, який до цього у двох стартових турах оформлював дублі. У другому таймі виправився за партнера Сад, який забив у ворота полтавців двічі з пенальті. Таким чином, у ворота «Полтави» у цьому поєдинку було призначено три одинадцятиметрові, два з яких були реалізовані. Господарі поля порадували своїх фанатів голом престижу у виконанні Таранушича. Після цієї вікторії у запорізької команди сім очок у скарбничці.

ЛНЗ зумів перемогти у поєдинку з «Кремнем» з рахунком 2:0 завдяки голам Тищенка та Нехтія у першій половині зустрічі.

Непросту перемогу з рахунком 1:0 записала у свій актив «Оболонь», яка у виїзному поєдинку виявилася сильнішою за «Чернігів». Переможний гол для «пивоварів» під завісу поєдинку через десять хвилин після виходу на заміну забив Батальський з пенальті. Кияни, завдяки цій вікторії, так само, як і «Металург», набрали сім балів.

Дебютував у цьому сезоні Першої ліги «Гірник-Спорт», попередні матчі якого були перенесені на інші дати. Колектив із Горішніх Плавнів зустрічався на виїзді зі «Скоруком». Поєдинок завершився внічию 1:1 після голів Мішуренка та Сейтхалілова у першому таймі.

Перша Ліга України. Група А. 3-й тур

10 вересня

«Полісся» – ФСК «Маріуполь» – 4:2
Голи: Грицук, 7 (з пенальті), Будківський, 21, 88, Кушніренко, 69 – Биковський, 38, 50.

Вилучення: Чушенко, 58 («Маріуполь»).

«Діназ» - «Епіцентр» - 1:3