Смоловий: «Cкільки голів у своїй кар’єрі Кабаєв забив з-за меж штрафного? Жодного!»

Динамо Київ 14 Вересня, 11:02 663
Смоловий: «Cкільки голів у своїй кар’єрі Кабаєв забив з-за меж штрафного? Жодного!»
​Якби Ігоря Степановича не було, то його обов’язково слід було вигадати. Без нього вкрай сумно, але вільного часу більше.

Владислав Кабаєв

Усі 200 ударів в офіційних клубних зустрічах

Дослівно, бо добрі люди спеціально для мене перетворили Live на текст: «А якщо говорити про найгострішого гравця у матчі з львів’янами, то це Кабаєв. У команди нарешті з’явився футболіст, який б’є з-за меж штрафного майданчика». Кінець цитати.

Я ледь шейкер з протеїном з рук не впустив. Поки увесь світ відмовляється від беспонтових дальніх ударів на користь якісно спродюсованих моментів, в Ігоря Степановича мить слабкості...

Я б реально ще зрозумів, аби мова шла про якесь баскетбольне Динамо та Стефа Каррі. Але ж Кабаєв, камон?

Спеціально для пана Циганика та тих 9%, що голосували за Влада, намалював мапи його ударів, починаючи з сезону 2015/2016. У вибірці лише офіційні клубні матчі, здається, ще за Чорноморець, Зорю та два у складі Динамо.

За підрахункам зібралося рівно 200 ударів в чемпіонаті, кубку та єврокубках.

Варто відзначати, що лупити з-за меж штрафного Кабаєв дійсно полюбляє, бо завдав 71 дальній удар (це більше третини від загальної кількості - 35.5%).

А скільки голів у своїй кар’єрі Кабаєв забив з-за меж штрафного, що Циганик в таком захваті наче мова про Алієва в праймі?! Ніколи не вгадаєте: ЖОДНОГО!

Лише 20 з 71 досягли площини воріт!

Тож, фан-клуб Влада, пробачте, але не можу схвально ставитися до дальніх спроб гравця. Статистика не усім подобається, мабуть. Але в такій команді як Динамо вінгер або в штрафному має м’яч приймати, або знаходити там передачами партнерів - ось це мета! Бити з центру поля без відповідного бекграунду, то для інших команд УПЛ.