ЗМІ: Путін стурбувався пияцтвом вищого керівництва Росії

Війна 15 Вересня, 19:04 516
ЗМІ: Путін стурбувався пияцтвом вищого керівництва Росії
Президента Росії Володимира Путіна непокоїть проблема зловживання алкоголем серед його «ближнього кола» та вищого керівництва РФ, яка загострилася з лютого цього року.

Про це повідомляє »Медуза» з посиланням на кілька джерел, близьких до адміністрації президента.

За інформацією двох джерел, Путін почав приділяти особливу увагу проблемі зловживання алкоголем, тому що на тлі війни проти України російські чиновники стали набагато частіше пити спиртне. Зокрема, президента РФ особливо турбує стан «деяких людей з його ближнього кола».

«Люди з лютого так знімають стрес. Міністри, їх заступники, навіть деякі віце-прем'єри, працівники адміністрації президента та Радбезу, частина керівників держкорпорацій, губернатори», - сказав один із джерел.

За словами одного зі співрозмовників видання, основна причина «стресу» – збитки, завдані Росії через вторгнення в Україну, у тому числі санкціями: «Присіли (у лютому – ред.) на склянку. Хтось втягнувся».

Однак два джерела стверджують, що проблеми РФ на фронті не впливають на ставлення чиновників до алкоголю, оскільки «в них там свої проблеми та своя війна».

Президент РФ, за інформацією «Медузи», почав турбуватися про зловживання алкоголем, оскільки серед вищих російських керівників та чиновництва «стала страждати дисципліна»: «Хтось пропадає перед важливим заходом, хтось невиразно та плутано доповідає. Це вже бачить широка публіка».

На думку джерел видання, Путін поки не збирається звільняти тих, хто провинився.