Світовий футбол 15 Вересня, 21:43 467
Ліга Європи: Роналду дебютним голом в сезоні завдав поразки Ковалю, «Мітьюлланд» з голом етнічного українця знищив «Лаціо» | 19-27
Відбулись матчі 2-го туру Ліги Європи, в яких Кріштіану Роналду перервав свою суху серію в поточному сезоні.

Мітьюлланд – Лаціо – 5:1

Голи: Паулінью, 26, Каба, 30, Евандер, 52, (пен.), Ісаксен, 67, Святченко, 72 – Мілінковіч-Савіч, 57

Нереалізований пенальті: Евандер, 67 (Мітьюлланд)

В групі E Манчестер Юнайтед набрав перші очки. Ворота Шерифа захищав екс-голкіпер Динамо Максим Коваль, однак він не зміг зупинити Роналду та Ко. Спочатку Санчо відкрив рахунок на 17 хвилині, а перед перервою Кріштіану нарещті забив свій перший гол в сезоні – і той з пенальті.

Реал Сосьєдад мінімально здолав Омонію. Гевара відкрив рахунок на 30 хвилині, проте Бруну після перерви вирівняв становище. Втім, Сьорлот з асисту Кубо вирвав перемогу для іспанців, які очолюють групу з 6 очками в активі. Манчестер Юнайтед та Шериф мають по 3 пункти, а Омонія не набрала жодного бала за 2 тури.

У групі F все проходило значно веселіше. Мітьюлланд після поразки в 1-му турі на диво легко впорався з Лаціо. Паулінью та Каба до перерви зробили перевагу розгромною, а на старті другої половини команди обмінялись голами Евандера та Мілінковіч-Савіча. Данці ж добили суперника: Ісаксен добив м'яч у ворота після незабитого пенальті, а крапку в зустрічі поставив етнічний українець Ерік Святченко.

В паралельному матчі Фейєнорд каменя на камені не залишив від колишнього суперника Динамо в кваліфікації ЛЧ – Штурм Граца. Вже до перерви рахунок був 4:0 – дубль в активі Джаханбахша. В іранця відібрали хет-трик після перегляду VAR, а Хіменес та Ідріссі добили австрійців.