Журналіст назвав причини низької відвідуваності на матчі «Динамо» - АЕК

Динамо Київ 16 Вересня, 21:58 243
Журналіст назвав причини низької відвідуваності на матчі «Динамо» - АЕК
Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський назвав причини низької відвідуваності на матчі Ліги Європи «Динамо» – АЕК Ларнака.
– Квитки коштували 50 злотих за воротами – це майже 380-400 гривень. Кажуть, що навіть якісь зірки польського футболу запитували журналістів, чи можна їм наступного разу бейджик чи щось таке. Це реально б’є по кишені. Друга причина, що АЕК – це «ноунейм». Третій пункт – клуб недопрацьовує, тому що немає ніякої реклами. І четверте – абсолютно безпомічні стюарди, секюріті, медіа.

Там цілий комплекс проблем. Це треба знайти не тільки стадіон, але й базу, місце для помешкання, щоб це було недалеко від кордону. «Динамо», здається, на цей момент не впоралося. Якщо ти береш дуже дорогу оренду і береш 400 гривень за місця за воротами, то не можеш бути здивованим, чому на матч прийшли 2 тисячі.

Менеджмент «Динамо» говорив, що їм би не повторити ситуацію зі «Штурмом», коли було 6 тисяч глядачів, а тут приходить 2 тисячі... Розумієте, це те ж саме, що орендувати під кафе приміщення в ЦУМі на Хрещатику і через це виставляти ціни на круасани 300 гривень за штуку.