Ексгравець академії «Динамо» днями має підписати контракт із «Нюрнбергом» U-19

Динамо Київ 17 Вересня, 13:44 301
Ексгравець академії «Динамо» днями має підписати контракт із «Нюрнбергом» U-19
Колишня співведуча «Профутболу» Олександра Лобода розказала, як опинилася в «Нюрнберзі» та чим займається в Німеччині.

– По-перше, в Нюрнбергу живуть мої друзі, які перший час допомогли з адаптацією та житлом. Адже житло тут знайти - це екстремальна проблема. По-друге, я отримала запрошення попрацювати в німецькому клубі та вирішила спробувати. Це хороша можливість для мене отримати новий досвід і знання, які я, сподіваюсь, зможу перенести в український футбол.

– Що входить до ваших нинішніх обов’язків? Чи плануються якісь не лише соціальні, а й медіапроєкти «Нюрнберга» за вашої участі?

– Мої обов‘язки – соціальні проєкти, які пов‘язані з Україною та українцями. Так, наприклад великим проєктом було запросити 5 тисяч українців на матч «Нюрнберга». Це було дуже круто: до матчу та в перерві всі співали «Червону калину», підіймали українські прапори, знайомились та спілкувались. Атмосфера була неймовірна.

Зараз я готую великий аукціон для вболівальників «Нюрнберга» з цікавими лотами, маю вже футболку Гюндогана, він є ексгравцем «Нюрнберга», його обожнюють тут. Цю футболку мені подарувала Влада Зінченко. Андрій Шевченко, Олександр Усик підписали мені лоти. А також збірна Німеччини передала футболку.

Також під моєю опікою зараз ексгравець академії «Динамо» воротар Богдан Микитенко. Йому 16 років. Він пройшов перегляд в команду. На нього покладають великі надії. Він зараз тренується з командою U-19 і має днями підписати контракт, - сказала Лобода.