Підготовка збірної України. Перше тренування у Польщі

Збірна України 17 Вересня, 13:50 139
Підготовка збірної України. Перше тренування у Польщі
Як уже повідомлялося, минулої п’ятниці збірна України зібралася у Варшаві для початку підготовки до вересневих матчів Ліги націй — проти Шотландії (21 і 27 вересня) та Вірменії (24 вересня).

До обіду вчорашнього дня в розташування української національної команди в Варшавському готелі Mariott прибули викликані гравці «Динамо» та «Шахтаря», які провели свої єврокубкові матчі в Польщі.

«Гірники» грали у Варшаві, тому просто переїхали з іншого готелю або з тимчасового житла в польській столиці, а кияни подолали шлях із Кракова, який забрав близько трьох з половиною годин. Рейсом із Дубая прилетів Андрій Ярмоленко, який, як відомо, виступає в еміратському «Аль-Айні».

На жаль, спізнився рейс із Ларнаки, яким летіли гравці «Дніпра-1» Артем Довбик та Олександр Пихальонок, тому вони не встигли на вечірнє тренування збірної України і зустрілися з партнерами по національної команди вже після повернення тих, хто повернувся з після того, як вони повернулися четвертого польського. дивізіону «Гутник» (Варшава).

Тренування мало відновлювальний характер. Головний тренер Олександр Петраков вирішив не розділяти команду на групи, тому всі польові гравці працювали разом. Основне завдання, поставлене сьогодні наставником «синьо-жовтих», — як слід відновитися після клубних матчів, чому допоможуть і процедури після тренування, і психологічно переключитися на роботу в національній команді.

Після пробіжки та вправ польові футболісти зброї зіграли в теніс-бол. У той же час тренер воротарів В’ячеслав Кернозенко провів повноцінне заняття з трьома голкіперами, які були зараз у таборі синьо-жовтих — Анатолієм Трубіним, Дмитром Різником і Євгеном Волинцем.

Сьогодні «синьо-жовті» знову тренуватимуться разом і це вже буде зовсім інша робота, ніж у п’ятницю.