Тренер «Динамо» U-19: «Діалло міг би дати новий «вогник» для атаки основи киян»

Динамо Київ 17 Вересня, 13:52 358
Тренер «Динамо» U-19: «Діалло міг би дати новий «вогник» для атаки основи киян»
Ігор Костюк в інтервью «Профутбол Digital» поділився своєю думкою стосовно нинішніх та екс-гравців київського «Динамо» U-19.

– Максим Дячук, Яцик, Царенко, Боль і Вівчаренко - ми бачимо, що вони вже конкурують за місце в основному складі «Динамо». Це визначається ігровою практикою. Ми також бачили і Назарія Русина, який забив гол (прим. - Русин забив гол у ворота «Динамо» у матчі з «Зорею»), – він також наш гравець, який був у U-19, U-21. Я радий за хлопців, що вони прогресують. Я думаю, що ця ігрова практика, яка в них зараз є у Прем’єр-лізі, вона повинна дати їм новий поштовх і вони будуть розвиватись ще стрімкіше.

– Костянтин Вівчаренко – він може вирости у футболіста рівня Миколенка, щоб потім заграти за основний склад «Динамо» і поїхати далі в Європу? Оцініть його перспективу.

– Ми бачили і на прикладі Забарного, і на прикладі Миколенка, коли «вилетів» ряд гравців, його поставили і він почав там грати.

Самба Діалло – ви казали в одному з інтерв’ю, що він вже не є гравцем U-19, він вже є гравцем основного складу. У «Динамо» в принципі проблемна позиція лівого вінгера, так, зараз є Кабаєв, але якщо говорити в цілому, то на цій позиції буде час для цього футболіста?

– Я вважаю, що цей гравець яскравий і креативний, що він має ті якості, які потрібні для атакувального футбола. Я вже казав і інтерв’ю, що я вважаю, що він би не завадив нашому клубу. Він міг би поконкурувати і, якщо Луческу йому довірив би, він міг би дати нового «вогнику» для атаки «Динамо».