У стані суперника. «Ренн» розписав результативну нічию з «Марселем»

Динамо Київ 18 Вересня, 18:36 472
У стані суперника. «Ренн» розписав результативну нічию з «Марселем» | 19-27
Маттео Гендузі забив по голу у свої та чужі ворота.

«Марсель» на своєму полі зіграв внічию з «Ренном» (1:1) у матчі 8-го туру чемпіонату Франції.

Гості вийшли вперед у середині першого тайму завдяки автоголу Маттео Гендузі. Півзахисник «Марселя» виправився після перерви, коли відправив м’яч у сітку воріт «Ренна» та зрівняв рахунок. Більше команди голів не забивали.

«Марсель» очолив турнірну таблицю Ліги 1, випереджаючи «ПСЖ» та «Лор’ян» на одне очко. Парижани сьогодні зіграють із «Ліоном» (початок – о 21:45 за київським часом). «Ренн» йде на восьмій позиції.

У наступному турі «Марсель» 30 вересня на виїзді зіграє проти «Анже». «Ренн» 1 жовтня зустрінеться зі «Страсбургом».

Нагадаємо, що «Ренн» – суперник «Динамо» у груповому етапі Ліги Європи. Команди зіграють 6 та 13 жовтня.