Макаренко забив дебютний гол за «Фехервар» та відсвяткував у стилі Роналду

Світовий футбол 19 Вересня, 16:19 581
Макаренко забив дебютний гол за «Фехервар» та відсвяткував у стилі Роналду | 19-27
Півзахисник «Фехервара» Євген Макаренко допоміг своїй команді вийти в наступний раунд Кубка Угорщини.

«Віді» в рамках 1/32 фіналу зустрічалися з представниками третього дивізіону угорського футболу. Команда, за яку грають аж три українці, легко розібралася з менш статусним суперником, здобувши перемогу з рахунком 5:2.

Остаточні цифри на табло у звітному матчі встановив Євген Макаренко. Півзахисник Фехервара отримав м'яч біля центрального кола, пройшов до меж штрафного і класним ударом поцілив під стійку. Це дебютний гол українця у складі Фехервара, який він вирішив відсвяткувати у фірмовому стилі Кріштіану Роналду.

Зауважимо, що в цьому поєдинку також зіграли Богдан Лєднєв, якого замінили відразу по перерві, та Артем Шабанов (покинув поле на 60-й хвилині). А от Макаренко навпаки – починав на лаві для запасних, а увійшов у гру вже наприкінці матчу.