​Левандовські — про «Золотий м'яч»: «Шлях до нагороди у «Барселоні» коротший, ніж у «Баварії»

Світовий футбол 19 Вересня, 22:31 233
​Левандовські — про «Золотий м'яч»: «Шлях до нагороди у «Барселоні» коротший, ніж у «Баварії»
Нападник «Барселони» Роберт Левандовські розповів про гру проти колишнього клубу - «Баварії» (0:2), а також про адаптацію в команді зі столиці Каталонії.
«Гра із «Баварією» стала для нас уроком. До матчу ми не очікували, що зможемо нав'язувати свій стиль та створювати багато моментів. Гра показала, що «Барса» може це робити та створювати шанси у важких матчах. Так, ми припускалися помилок… Але, чесно кажучи, ми заслужили перемогу у грі з «Баварією» або, принаймні, нічию.

Звісно, я хотів обіграти «Баварію» та забити. Для мене це був більший, ніж просто матч. Найемоційніший момент? Щойно я зайшов на стадіон. Було дивним йти в іншу роздягальню та розминатися в іншому місці. Після підписання контракту з «Барселоною» я вирушив до Мюнхена і попрощався з уболівальниками «Баварії». Я бачив, як вони поставилися до мене. Уболівальники «Баварії» дуже розумні, вони вміють відрізняти те, що пишуть у ЗМІ від правди.

Я дуже комфортно почуваюся в «Барсі», зокрема через атмосферу. Мої партнери, люди в клубі… все добре ставляться до мене. З перших днів я відчув, що опинився у потрібний час у потрібному місці. Уболівальники почали співати мені пісні на Камп Ноу. Я відчуваю, що я вже давно в «Барселоні».

Амбіції здобути «Золотий м'яч»? Я знаю, що «Барселона» - команда, в якій найбільшу кількість гравців вигравали «Золотий м'яч». Думаю, що шлях до нагороди в Барсі коротший, ніж у Баварії, — цитує Левандовські Mundo Deportivo.