Ребров зізнався, чи пропонували йому повернутися в «Динамо»

Динамо Київ 20 Вересня, 11:10 5359
Ребров зізнався, чи пропонували йому повернутися в «Динамо»
Головний тренер «Аль-Айна» Сергій Ребров стверджує, що залишився у добрих відносинах із братами Суркісами.

Однак поки що мова про його можливе повернення у київське «Динамо» не йде.

«Чи дзвонив хтось з «Динамо» з пропозицією повернутися до клубу? Звичайно, ні. З такою пропозицією ніхто до мене не звертався. Я спілкуюся з президентом клубу Ігорем Михайловичем, Григорієм Михайловичем. Нещодавно вітав Григорія Михайловича з днем народження. Я вважаю, що вони дуже багато роблять для київського «Динамо» і мають право вирішувати, куди буде рухатись клуб. Та робота, яку провів Луческу, дуже позитивна. Він виховав дуже багато молодих футболістів.

Що відбувається коїться? Те саме, що відбувалося зі мною на третій рік. Два роки поспіль ми все вигравали, а на третій рік потрапили до якоїсь ями. Потрібно з неї виходити. Думаю, що третій рік буде важким для будь-якого тренера. Я це казав керівникам «Динамо». Їм ухвалювати рішення, але, наскільки я бачу, вони повністю довіряють Мірчі. Подивимося, як буде далі», – сказав Ребров в інтерв'ю 24 каналу.

Сергій Ребров тренував київський клуб із 2014 по 2017 роки. Саме під його керівництвом біло-сині перервали гегемонію «Шахтаря», вигравши два чемпіонати України.