Петраков: «Я сам прийняв рішення, щоб Трубін, Сирота та Сікан допомогли молодіжці»

Збірна України 20 Вересня, 23:19 736
Петраков: «Я сам прийняв рішення, щоб Трубін, Сирота та Сікан допомогли молодіжці»
Головний тренер збірної України Олександр Петраков на пресконференції перед виїзним матчем Ліги націй проти Шотландії розповів про рішення відправити ряд футболістів із обойми національної команди до молодіжної.

- Паралельно з національною буде грати молодіжка. Чи правильно віддавати туди футболістів, які підходять їм за віком, чи немає сенсу повертати, якщо вони стали основними в національній команді?

- Ще в травні я підійшов до Анатолія Трубіна, а це гравець національної збірної, підійшов і попросив, щоб він поїхав і допоміг. Мене ніхто не просив, щоб він допомагав молодіжній збірній. Тому що Андрій Пятов мав зіграти гру, і ми всією команду мали його провести, цього гравця. Він дуже багато зробив для національної збірної. Анатолій мене послухав, поїхав до молодіжки, і ми все зробили. Як ви знаєте, Пятов против Вірменії зіграв останній матч за збірну, і ми Андрія провели. Одного з найкращих воротарів збірної за часів незалежності.

Зараз мені ніхто не телефонував і не просив, щоб я футболістів відправив до молодіжної збірної. Це Трубін, Сирота і Сікан. Я прийняв рішення, щоб вони поїхали і допомогли молодіжній команді. Але сказав адміністратору, що якщо буде форс-мажор, то я заберу когось із футболістів, тому що в нас немає віз. В нашій країні йде війна, немає візових центрів, є тільки у Варшаві. Тому ми оформили 32-х гравців і з Бущаном трапилося те, що ви знаєте. Я не міг приїхати сюди з двома воротарями. Виходжу на розминку зараз, воротар вибиває ключицю, і я залишаюся без голкіперів? Ви хочете, щоб з мене сміявся весь світ? Розумієте, немає віз. Тому Анатолій Трубін зараз у команді. Він зіграє, подивимося, як воно буде.