Сумно й передбачувано. У рашистському футбольному союзі задоволені рішенням УЄФА щодо Петракова

Збірна України 20 Вересня, 23:35 733
Сумно й передбачувано. У рашистському футбольному союзі задоволені рішенням УЄФА щодо Петракова
УЄФА таки виписав штраф тренеру збірної України.

У рашистському футбольному союзі залишилися задоволені тим, що головний тренер збірної України Олександр Петраков отримав штраф від УЄФА за висловлювання на адресу російських окупантів.

«РФС досі не отримував від УЄФА та ФІФА офіційних повідомлень за підсумками звернення, пов'язаного з дискримінаційними висловлюваннями головного тренера збірної України.

Якщо інформація про попередження та штраф відповідає дійсності, ми задоволені фактом винесення покарання як такого.

При цьому РФС змушує за собою право і надалі звертатися до дисциплінарних органів УЄФА та ФІФА у разі, якщо риторика та дії тих чи інших офіційних осіб та організацій суперечитимуть нормам, що застосовуються», - сказали в РФС.

У РФС стверджували, що Петраков фактично здійснив «заклик до насильства», а його коментарі є «дискримінаційними за національною ознакою, оскільки Олександр Петраков закликає усунути всіх російських спортсменів та застосувати цю санкцію до всіх громадян Російської Федерації без будь-яких законних підстав».

Раніше всі російські клуби та збірні були усунені від міжнародних турнірів. На окремих російських футболістів, які грають за кордоном, заборона не поширюється.