Йожеф Сабо: «Орбан – циган сраний. У нього, напевно, короткий язик, що він так лиже дупу путіну»

Збірна України 21 Вересня, 11:58 32016
Йожеф Сабо: «Орбан – циган сраний. У нього, напевно, короткий язик, що він так лиже дупу путіну»
Відомий тренер Йожеф Сабо видав емоційний спіч із приводу війни та скарг РФС в УЄФА на Олександра Петракова.

Етнічний угорець Йожеф Сабо є справжнім патріотом України і не боїться критикувати Угорщину через її підтримку росії.

Тоді й мене треба дискваліфікувати, бо маю таку ж думку, як і в Петракова!

- Йожефе Йожефовичу, ви читали, що РФС подав скаргу в УЄФА на висловлювання Петракова, де головний тренер нашої збірної заявив, що готовий захищати нашу батьківщину зі зброєю в руках і вбивати окупантів на нашій землі. Що скажете з цього приводу?

– Читав. Ху*ня це все, вибачте за мат. Тоді й мене треба дискваліфікувати, бо маю таку ж думку, як і в Петракова! Я теж цих росіян завжди пизд*чу. Ще не вистачало, щоби футбольна федерація росії кудись скаржилася! Ви краще подумайте, що буде з вами. Вас і так звідусіль вигнали.

– Що б ви порадили Петракову у цій ситуації?

- Думаю, він просто посміється і працюватиме далі. Потрібно не зважати на висловлювання російських чиновників.

– Як, на вашу думку, має вчинити УЄФА в цій ситуації?

– Я б на їхньому місці просто відписався, сказав би, що лист росіян – це нісенітниця!

– Дивно, що з росіянами ще Боснія хотіла провести спаринг.

- За дуже великі гроші! І це мене обурило! Добре, що провідні футболісти Боснії відмовилися грати з росіянами. Не повинно бути цієї гри! Нехай росія у себе за парканом нахр*н вариться. Закрийтеся там у себе і чекайте, доки ми до вас прийдемо!

Орбан був упевнений, що росія нас переможе та віддасть Угорщині Закарпаття

– Як ви вважаєте, що стане ключовим чинником для перемоги України у війні?

– Мені дуже шкода, що США та Великобританія не дають нам зброї дальнього ураження, щоб ми могли завдати росії ударів по центрах ухвалення рішень та по містах, звідки нас обстрілюють. Не дають, бо бояться Третьої світової війни.

Я спілкувався з однією людиною, яка сказала, що ми переможемо і виженемо росіян до себе. То що, перемога? Вони звідти й далі по нас стрілятимуть. Нам що тепер завжди так жити і боятися сирен? Подивіться, що вони наробили у Бучі, Ізюмі. Як так можна? Це ненормальні люди.

Цей угорець ще під*рас! Орбан! Я в перший місяць війни дав інтерв'ю проти Орбана, коли він сказав, що звірства у Бучі – це інсценування. Ну він і падло, циган сраний. У нього, мабуть, короткий язик, що він так лиже путіну дупу. Дай Боже, щоб Угорщину з Євросоюзу виключили.

Вони досі підтримують політику росії, кажуть, що якщо росіяни захочуть, то за два дні нас захоплять. Хто ви такі, щоби це говорити? Весь світ за Україну, бо бачать, що росія несправедлива!

Чому Угорщина підтримує росію? Тому що газ за низькою ціною одержують, а Орбан страшенно продажний. Ще одна причина – Орбан був упевнений, що росія нас переможе та віддасть Угорщині Закарпаття.

Вибори президента УАФ? Я за Шевченка дві руки й ноги підніму, але він не піде

– Хочу завершити нашу розмову темою виборів президента УАФ. Наразі ходить багато чуток, що Шевченко чи Ребров можуть замінити Павелка на цій посаді. Що ви думаєте з цього приводу?

– Поки що це просто розмови. Думаю, що Шевченко не погодиться. Мені здається, що на цю посаду ніхто не хоче йти. До того ж, Павелко себе обкрутив своїми людьми, платить їм великі зарплати. Подивимося, що буде.

– Павелко вже сім років на посаді президента УАФ. Я думаю, що в демократичній країні має бути зміна влади. Іти на третій термін – це вже надто.

– Я згоден, але нема кого ставити. Я за Шевченка дві руки й ноги підніму, та він не піде. Там більше політики, ніж футболу.

– А ви погодилися б стати президентом УАФ?

- Нічого не можу сказати. Зараз для мене головне – щоб наша армія дійшла до кордонів із росією!