Збірна України розгромно поступилася Шотландії

Збірна України 21 Вересня, 23:43 1108
Збірна України розгромно поступилася Шотландії | 19-27
Збірна Шотландії змогла взяти реванш в України за поразку у кваліфікації ЧС-2022.

Ліга націй

Шотландія – Україна – 3:0

• Голи: Макгін, 70, Дайкс, 80, 87

Збірна України: Трубін, Караваєв, Бондар, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко (Сидорчук, 46), Ярмоленко (Циганков, 67), Піхальонок (Зубков, 83), Маліновський, Мудрик (Ігнатенко, 83), Довбик (Яремчук, 67)

Через травми Олександр Петраков не міг розраховувати на Зінченка, Шапаренка та Бущана, а Забарний пропускав гру через дискваліфікацію. Крім того, на лаві запасних залишилися Миколенко і Яремчук. Тож стартовий склад збірної України видавався дещо експериментальним.

Шотландці одразу почали грати першим номером, а «синьо-жовті» намагалися відповідати в контратаках. Кілька ефектних рейдів організував Мудрик, а Довбик намагався нав’язувати фізичну боротьбу захисникам господарів. Утім за весь перший тайм українці спромоглися лише на 2 удари та, принаймні, втримали свої ворота сухими.

Натомість після перерви британці вже відверто домінували. Статистика за ударами жахає – 15:1 на користь господарів.

Свого шотландці таки досягли на 70-й хвилині – півзахисник Астон Вілли Джон Макгін виграв боротьбу в штрафному у Бондара та відкрив рахунок. А до фінального свистка Ліндон Дайкс двічі переграв українців на другому поверсі та довів рахунок до розгромного.