Три антигерої матчу Шотландія - Україна

Збірна України 22 Вересня, 11:29 21308
Три антигерої матчу Шотландія - Україна
Збірна України у матчі за перше місце у групі Ліги націй програла 0-3 Шотландії.

Після такої гри дуже важко відзначити когось з українців з позитивного боку, а ось футболістів, які провалили гру – достатньо. Ми обрали трьох гравців, яких по праву нагородили званням – «Антигерой матчу».

3. Руслан Маліновський

За відсутності Олександра Зінченка саме Руслан мав стати лідером команди і тим гравцем, який буде ключовою ланкою у центрі поля. Нажаль, вийшло навпаки. Руслан багато помилявся, точність його передач склала 70%, а також за 90 хвилин він зміг завдати лише одного удару по воротах.

Якщо звернутися ще більше до статистики, то кидаються в очі 18 втрат, а також досить низький відсоток виграних єдиноборств. Також варто відзначити, що гравець якого опікав Руслан при стандартах, зміг спокійно забити гол.

Не можна сказати, що ця гра найгірша у кар’єрі українця, але враховуючи те, що британці спокійно виграли центр поля і нічого не дали нам створити, Маліновського справедливо можна вважати одним із тих, що провалили гру.

2. Михайло Мудрик

Після феєрії у стартових турах Ліги чемпіонів, коли Михайло за два тури забив 2 голи і віддав 2 передачі, багато хто чекав продовження шоу від «гірника».

Мудрика навантажували у першому таймі досить часто, але відразу гра не пішла у нього. Його читали і всі дії були максимально однотипні та банальні.

Сильною стороною Мудрика є його швидкість та дриблінг і якщо подивитись на відсоток вдалих спроб обіграти суперника, то там сумний нуль. Якщо ви думаєте, що це найгірше, що може бути, то я вас розчарую, адже Михайло у цьому матчі примудрився виграти аж 1 єдиноборство з 14!

Це був не його вечір, як і не вечір всієї Збірної.

Мудрик одновременно стал лучшим и худшим игроком сборной Украины в матче с  Шотландией - FanDay

1. Олександр Піхальонок

Коли спостерігав за грою Піхальонка, то складалось таке враження, що його головна мета була якомога швидше віддати м’яч. Олександр боявся брати на себе ініціативу, хоча отримав великий шанс від Петракова заявити про себе.

Піхальонок був тінню на полі, суперників особливо не пресингував, не зробив жодного відбору, а також має 0% виграних єдиноборств.

Якщо ще глибше копнути статистичні дані, то хапаєшся за голову просто, адже у Олександра 1 з 6 точних довгих передач, 0 загострюючих передач і т.д. З позитивного хіба що можна сказати, що він має точність передач 87, але враховуючи той факт, що майже всі паси були короткі і ближньому партнеру по команді, не вистачало, щоб він ще й тут помилявся.

Як би це жорстко не звучало, але вчора у нас просто був мінус один гравець у центрі поля, який не приніс користі, ні в атаці, ні в захисті.