Джастін Лонвейк: «Хочу стати важливою частиною «Динамо», приносити їй користь, зміцнити півзахист, забивати голи»

Динамо Київ 22 Вересня, 19:01 2890
Джастін Лонвейк: «Хочу стати важливою частиною «Динамо», приносити їй користь, зміцнити півзахист, забивати голи»
Новачок «біло-синіх» дав перше інтерв’ю у статусі гравця «Динамо» відразу після укладання контракту, поділившись емоціями від переходу до київського клубу.

- Джастіне, які емоції зараз відчуваєш?

- Я дуже щасливий приєднатися до «Динамо». Це великий крок для мене. З нетерпінням чекаю матчів у новій команді.

- Для тебе цей трансфер став несподіванкою чи ти очікував на зміну клубу по ходу сезону?

- Звісно, було трохи несподівано, адже літнє трансферне вікно вже було закрите у Данії та багатьох країнах. Але за кілька днів я почув про інтерес з боку «Динамо». З тих пір я з хвилюючим нетерпінням чекав на те, аби цей трансфер здійснився.

- Що ти знаєш про свій новий клуб, його історію?

- Знаю, що це – найвеличніший клуб в Україні, виступи якого завжди транслюють по ТБ – у Лізі чемпіонів, Лізі Європи. Це клуб, який завжди виступає в єврокубках і має дуже і дуже велику історію, а також багато вболівальників.

- Ти з нетерпінням очікуєш на роботу під керівництвом видатного тренера – Мірчі Луческу?

- Звісно! Це тренер, який має чимало досягнень у футболі. Дійсно великий тренер. З нетерпінням чекаю початку роботи під його керівництвом.

- Твоя основна позиція на полі – у центрі півзахисту, але у цьому сезоні ти переважно виходиш на фланзі нападу, на позиції вінгера. Чому так сталося?

- Це сталося тому що у «Віборзі» не залишилося гравців із досвідом виступів цій позиції. Тому мені довелося «закривати» цю позицію. Я є креативним півзахисником і міг зміщуватися з флангу в центр і грати у свою звичну гру.

- Ти слідкував за новинами про війну в Україїни, про те, як український народ захищає свою землю?

- Так, коли почалася війна, це одразу стало великим шоком для всіх. У той момент я був у Данії, проте слідкував за новинами з нідерландських каналів. Про війну говорили всюди. Для всіх це стало великим шоком. Сподіваюся, що справи покращуватимуться, і в Україну повернеться мир.

- Не боявся переходити в український клуб, враховуючи, що війна триває?

- Звісно, я про це думав. Так, я знаю, що ситуація в країні і зараз залишається важкою. Але я багато спілкувався з людьми, які знаходяться в Києві. На щастя, стан справ у столиці покращується.

- Який ігровий номер обереш в «Динамо»?

- Ще не вирішив. Треба подивитися, які номери наразі є вільними.

- Хто з гравців був твоїм кумиром у світі футболу?

- З дитинства захоплювався грою Роналдінью. З тих, хто грає зараз, це Поль Погба. Вони, як і я, півзахисники.

- Які цілі ти ставиш перед собою у «Динамо»?

- Стати важливою частиною команди, приносити їй користь, зміцнити півзахист, забивати голи. Прогресувати, ставати краще із кожним днем і успішно завершити вже цей сезон.