Футбол України 23 Вересня, 17:33 553
Перша ліга: «Нива» Т продовжила серію поразок ФСК «Маріуполь», «Полтава» впевнено здолала «Кремінь»  | 19-27
Відбулись перші матчі 5-го туру Першої ліги.

Голи: Щербак, 44, Стрельцов, 82

Тернопольська Нива одержала переконливу перемогу над ФСК Маріуполем. Зінь відкрив рахунок на 24 хвилині, а по перерві Хруставка встановив остаточний рахунок. У матчі з групи Б Полтава обіграла Кремінь з таким самим рахунком – Щербак в кінці першого тайму і Стрельцов під завісу матчу зробили результат.

Таким чином, Нива Т набрала 5 очок та лишилась п'ятою, а ФСК Маріуполь з 1 пунктом лишився останнім у групі А. Полтава у групі Б набрала перші очки та піднялась на шосту сходинку, а Кремінь з 7 очками лишився четвертим.