Збірна України U21 поступилася Словаччині в першому матчі за вихід на Євро-2023

Збірна України 23 Вересня, 21:01 788
Збірна України U21 поступилася Словаччині в першому матчі за вихід на Євро-2023 | 19-27
Сьогодні на стадіоні «Под Дубньом» у Жиліні молодіжна збірна України провела виїзний поєдинок плей-офф кваліфікації Євро-2023 (U-21) проти Словаччини.

Цього року вітчизняна «молодіжка» отримала шанс утретє в історії пробитися на чемпіонат Європи. Посівши другу сходинку в групі, підопічні Руслана Ротаня змагалися за путівку на континентальну першість зі Словаччиною. Зазначимо, що раніше збірна України чотири рази виступала у плей-офф відбору на Євро — двічі проходила суперника та двічі вибувала.

Перший поєдинок проходив у словацькій Жиліні. На початку зустрічі команди обмінялися ударами Суслова й Ваната у площину. Затим Батагов сфолив у власному штрафному, і господарі заробили пенальті. Трубін, який ще два дні тому грав за національну збірну, парирував 11-метровий від Суслова, однак із добиванням від словака не впорався.

Утім, на 17-й хвилині синьо-жовті відігралися — Судаков зі штрафного пробив у площину, а В’юнник опинився першим на добиванні. Надалі українці могли забивати ще, зокрема, Белко виручив після ударів Михайленка та Криськіва. Згодом м'яч таки побував у воротах словаків, проте арбітри не зарахували гол Ваната через офсайд. До перерви команди обмінялися ударами Судакова та Суслова в площину.

Початок другого тайму ознаменувався трьома голами. Спершу Стрелец обікрав Сироту, увірвався до штрафного й із рикошетом від Вівчаренка відправив м’яч у сітку. На це українці відповіли результативною комбінацією Судаков — Бондаренко — Криськів. Утім, на 53-й хвилині Стрелец оформив дубль, завдавши більярдного удару зі входу у штрафний майданчик.

Відігратися цього разу нашій команді не вдалося, хоча шанси були, зокрема, здалеку вище воріт пробив Судаков, а Сікан не зумів поцілити у ближній кут після прострілу Очеретька. У доданий арбітром час голкіпер словаків виручив після удару Сікана. У підсумку підопічні Руслана Ротаня поступилися — 2:3.

Номінально домашній матч-відповідь синьо-жовті проведуть 27 вересня в польському місті Бельсько-Бяла на Муніципальному стадіоні (початок — 18.30 за київським часом).