Збірна України 24 Вересня, 11:15 482
Дубль Шевченка та гармата Гусіна. Як у 2000-му Україна здобула вольову перемогу над Вірменією | 19-27
Сьогодні збірна України зіграє зі збірною Вірменії в рамках Ліги Націй. Нині це протистояння трохи призабулось, а в 90-ті та на початку 2000-х воно було неймовірно принциповим.

Так, Україна зазвичай була фаворитом, але ж скільки крові суперник випив у відборах до ЧС-98 та ЧС-2002, а також у відборах до Євро 2000 та 2004. Наприклад, матч 7-го жовтня 2000-го року у Єревані.

Вірменія впевнено виграла перший тайм, забивши два м'ячі. Але перед самою перервою Шевченко один гол відіграв ударом зі штрафного, а в перерві Валерій Лобановський, який тоді очолював синьо-жовтих, зумів привести команду до тями. І через 15 хвилин після початку другого тайму українці не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед і зрештою виграли 2:3. Андрій Шевченко зробив дубль – ще один гол він забив після філігранного пасу Воробея, а Андрій Гусін потужно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Склад України в тому матчі: Шовковський – Лужний, Головко, Ващук, Дмитрулін, Несмачний – Гусін, Тимощук (Яшкін 46) – Ребров, Шевченко, Воробей (Михайленко 67)