Вірменія – Україна – 0:5. Відеоогляд матчу

Збірна України 24 Вересня, 22:38 1397
Вірменія – Україна – 0:5. Відеоогляд матчу | 19-27
Вірменія програла Україні в 5-му турі Ліги націй.

Україна ще ніколи в історії не програвала цій збірній, а на тижні зазнала фіаско в Шотландії – 0:3 у перенесеному матчі першого туру Ліги націй. Після цього тренер кардинально змінив склад, випустивши 11 нових футболістів.

«Синьо-жовті» вийшли вперед в середині першого тайму. Миколенко не дозволив м'ячу вийти за межі поля і з лінії відпасував на Циганкова. Віктор увірвався у штрафний майданчик і віддав наліво на Зубкова. Олександр прострілив, кіпер Вірменії у падінні не дотягнувся і Тимчик замкнув вже у порожні ворота. Перший гол Олександра за національну збірну.

На 57-й хвилині Україна забила знову. Олександр Тимчик прострілив з правого флангу, Віктор Циганков пропустив на Зубкова, а той у дотик вразив ворота Вірменії.

Незабаром прийшов і третій гол. Артем Довбик буквально з метра заніс м'яч у ворота після передачі Зубкова. Розгром. 3:0 на користь України.

Але і це було не все. Данило Ігнатенко більярдним ударом з-за меж штрафного зробив рахунок 0:4, а тут же Артем Довбик оформив дубль. 0:5.