Україна – Шотландія: наставник британців розповів про стан травмованих і зіркову втрату на вирішальний матч Ліги націй

Збірна України 25 Вересня, 10:35 1228
Україна – Шотландія: наставник британців розповів про стан травмованих і зіркову втрату на вирішальний матч Ліги націй
Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк розповів про ситуацію в команді перед матчем проти України в Лізі націй, в якому з'ясується переможець групи.
«У нас багато мікротравм і дрібних болячок. Це легко собі уявити, адже нам довелося зіграти дві справді важкі, справді шалені, справді швидкі ігри. Ми багато ризикували в обох зустрічах, тому в нас є один або два забої, нездужання і проблеми, але ми впораємося з цим у найближчі 24 години.
Наразі я думаю тільки про те, які у мене проблеми перед грою у вівторок (проти України – прим.), а не про наслідки. Ми знаємо, що нам потрібно взяти очко. Знаємо, що у нас попереду важкий виїзд. Знаємо, що повинні грати дуже добре. Якщо ми це зробимо, то посядемо перше місце в групі. Тоді ми зможемо поговорити про винагороду. У цій кампанії Ліги націй ми вже набрали більше очок, ніж у попередній. Тож ми продовжуємо вдосконалюватися.

Мактомінай не зіграє з Україною через перебір жовтих карток. Кіран Тірні був обережний у першому таймі – він отримав удар, і лікар вирішив зняти його з гри. У Аарона Хікі така ж ситуація. Він відчув, що його підколінне сухожилля трохи натягнуте, але я не думаю, що є причини для занепокоєння. Це просто наслідки того, що нас попросили зіграти дві гри за такий короткий проміжок часу, чого не довелося робити жодній іншій країні – тільки нам та Україні», – цитує Кларка The Sun.