«Динамо» U16 завершило виступи на Euro Youth Cup-2022

Динамо Київ 25 Вересня, 12:59 442
«Динамо» U16 завершило виступи на Euro Youth Cup-2022 | 19-27
​Зігравши на груповому етапі унічию з німецькими «Кельном» (1:1) та «Саарбрюкеном» (0:0) і поступившись «Тоттенхему» (0:2) на турнірі Euro Youth Cup-2022, що проходить цими вихідними у німецькому місті Саарлуї, динамівська команда U16 посіла четверте місце у групі та змогла поборотися з п’яте-восьме місця.

Щоправда, французький «Метц», який посів другу сходинку у своїй групі, не зміг зіграти у поєдинках за місця та повернувся додому. Їхнє місце у півфіналі зайняв «Дармштадт», який став третім у групі «А». Тож, за 5-8 місця поборолися не чотири команди, а три, зігравши одна з одною за коловою системою, а підсумкові місця розподілялися за кількістю набраних очок. Нагадаємо, що усі суперники на турнірі представлені футболістами щонайменше на рік старшими за динамівців. На цій стадії матчі складалися з одного тайму, який тривав 40 хвилин.

У першому поєдинку у неділю зранку підопічні Юрія Дмитруліна зустрілися із німецьким «Елверсбергом», який став четвертим у паралельній групі «А», зігравши внічию 0:0 з німецьким «Дармштадтом» та французьким «Метцом» і поступившись 0:5 португальському «Порту». Динамівці активно розпочали гру та повели у рахунку вже на 5-й хвилині – після стрімкої атаки завершального удару завдав Люсін. Через кілька хвилин «Елверсберг» ледь не зрівняв рахунок – м’яч просто якимось дивом не опинився у воротах. Загалом, незважаючи на ранній початок зустрічі, гра проходила на високих швидкостях, з великою кількістю небезпечних моментів та ударів по воротах. На жаль, на 18-й хвилині суперник скористався стандартним положенням біля воріт киян та після подачі від кутової позначки і атаки другим темпом та із меж штрафного майданчика зміг вразити дальній кут воріт, зрівнявши рахунок.

Надалі динамівці володіли ініціативою, багато та різноманітно атакували, майже не випускаючи німців з їхньої половини поля. Одного разу удар Редушка прийняла на себе поперечина! Українці продовжували тиснути, щоправда, кожного разу їм зовсім трохи не вистачало влучності – м’яч пролітав поруч зі стійкою чи над поперечиною. Тож підсумковий результат – нічия 1:1.

У другій грі доля знову звела динамівців із ФК «Кельн», який посів у нашій групі «В» третє місце та у попередньому поєдинку поступився «Елверсбергу» 0:1.

Динамівці добре розпочали поєдинок, але пропустили першими через прикру помилку на 7-й хвилині, коли після нескладного та несильного удару по воротах Сьомка не втримав м’яч у руках – і він опинився у сітці. А ще через хвилину суперник знову зумів переправити м’яч у ворота: після переводу з лівого флангу на правий, гравець «Кельна» замкнув дальню стійку. Ще один небезпечний момент біля наших воріт виник після подачі від кутової позначки, але наші захисники змогли вибити м’яч подалі. У киян було багато невимушених втрат м’яча, тому нечасто вдавалося дістатися воріт німців, які, у свою чергу, проводили стрімкі контратаки. Незважаючи на усі зусилля нашої команди, здобути очки чи хоча б скоротити відставання у рахунку у цьому поєдинку не вдалося.

Матчі за 5-7 місця

«Динамо» - «Елверсберг» - 1:1 (гол за динамівців - Люсін)

«Кельн» - «Елверсберг» - 0:1

«Кельн» - «Динамо» - 2:0