Маріуш Левандовські: «Дуже сильно хвилююся за всіх українців»

Футбол України 25 Вересня, 14:43 226
Маріуш Левандовські: «Дуже сильно хвилююся за всіх українців»
Колишній півзахисник донецького «Шахтаря» Маріуш Левандовськи, котрий нині є головним тренером польського «Радом'яка», прокоментував перемогу над «гірниками» (2:0) у контрольному матчі.

– Багато років ви відіграли за «Шахтар», а сьогодні в якості тренера зіграли проти донецької команди. Які емоції та враження?

– Перш за все, дуже добре всіх зустріти та побачити. Товариський матч, який ми зіграли, видався хорошим для всіх. У «Шахтаря» багато футболістів виступають за збірну, тому зрозуміло, що це не був основний склад. Можна подивитись на всіх гравців, які б’ються за основу. Я також міг переглянути своїх підопічних та зробити висновки.

– З ким з колишніх колег встигли поспілкуватися?
– Є доктор, який був раніше, Пятов, багато хто з адміністрації. Зі всіма було дуже добре поговорити та зустрітися.

– Україна для вас не є чужою країною. Як ви можете прокоментувати те, що відбувається?
– Це навіть не потребує коментарів, немає слів. Дуже сильно хвилююся за всіх українців. Ми допомагаємо як можемо. Для мене незрозуміло, як у такому світі щось подібне відбувається. Війна – найгірше, що тільки може бути.

Нікому б не хотілося, щоб це трапилося. Багато людей, яких я знаю, б‘ються, щоб країна перейшла в руки українців. Це почалося вже давно і хотілося б, що війна зупинилася.

– Коли тільки розпочалася війна, ви зв‘язувалися зі своїми друзями в Україні? Що вони розповідали?
– Звісно, дуже хвилювався. Не знав, що творитиметься завтра-післязавтра. Думав, що це не затягнеться так довго. Взагалі здавалося, що це якийсь жарт, а потім всі побачили, що це справжня війна. Сказав, що можу допомогти: «Приїжджайте зі сім’ями, з дітьми».

– Що хотіли б сказати українському народу?
– Слава Україні! Героям Слава!