Журнал TIME зобразив на обкладинці Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Війна 26 Вересня, 16:55 355
Журнал TIME зобразив на обкладинці Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного
«Тайм» – щотижневий американський журнал зі штаб-квартирою у Нью-Йорку.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний потрапив на обкладинку всесвітньовідомого журналу TIME:

«Зараз, коли пишеться історія війни в Україні, Залужний посідає визначну роль. Він був частиною українського керівництва, яке витратило роки на трансформування армії країни з незграбної радянської моделі на сучасну бойову силу. Загартований роками боротьби із росією на східному фронті, він належить до нового покоління українських лідерів, які навчилися бути гнучкими та делегувати рішення командирам на місцях».

«Його наполеглива підготовка напередодні вторгнення та розумна тактика бою на ранніх етапах війни допомогли нації відбити натиск росіян. «Залужний виявився тим військовим розумом, який був потрібний його країні», – сказав про свого колегу генерал США Марк Міллі. «Його керівництво дозволило ЗСУ швидко адаптуватися до ініціативи на полі бою проти росіян».

«Тайм» – щотижневий американський журнал зі штаб-квартирою у м. Нью-Йорку. Одне із найстаріших та найвпливовіших видань в США та світі, із щотижневим тиражем тільки в США близько 4 млн примірників. Відомий завдяки аналітичним коментарям з важливих питань світової та вітчизняної політики, рейтингам, таким як «Людина року».