Руслан Ротань: «Зробимо все, щоб Україна вийшла на Євро-2023»

Збірна України 26 Вересня, 19:38 232
Руслан Ротань: «Зробимо все, щоб Україна вийшла на Євро-2023»
Для виходу на Євро потрібно перемагати Словаччину.

Наставник збірної України U-21 Руслан Ротань дав коментар перед другим матчем плей-оф проти Словаччини U-21 за вихід на Євро-2023.

У першому матчі молодіжна збірна України програла 2:3. Гра відбудеться 27 вересня.

«Ці два дні провели, щоб команда більше відновилася, як у фізичному плані, так і в психологічному. Відвели цей час на відновлення, тому, гадаю, хлопці готові та розуміють, що потрібно завтра. Думаю, що все в наших руках та ногах. Щодо кадрової ситуації, як це і буває після матчів, якісь мікропошкодження присутні. Вівчаренко пропускатиме матч через дискваліфікацію. Це у нас єдина втрата. Гра в захисті? Усі розуміють, що ми наробили помилок. Але завжди програють усі разом, головне зробити висновки й рухатися далі. Ми зробили висновки, і я впевнений, що завтра ми таких помилок не припустимося».

«У плані психології все, мабуть, так розставлено по місцях, що хлопці розуміють: зайві емоції й переживання треба відкинути. Є матч, який треба вигравати. Усі прекрасно це розуміють. У складі Словаччини в першому матчі виділяли гравців, які мають більше впевненості — футболісти з національної збірної, що вже грали за збірну і досить гарну гру показували за першу команду. Стрелец, Суслов — вони нам показали, що це гравці, які ведуть за собою увесь колектив. Ну і треба окремо виділити характер, це головна їхня зброя: команда, яка б'ється за результат до кінця. Ми це бачили в минулому матчі, побачимо й завтра. Нам потрібно бути готовими, передусім, до цього характеру та до цієї гри, коли йде багато довгих передач».

«Я би сказав, що у психологічному плані ми розуміємо: нам потрібна лише перемога, треба все відкинути. За рахунок своєї майстерності, структури. Нам усім треба проявити характер. Це, мабуть, буде найважча гра для нас на цьому етапі, тому ми повинні це розуміти».

«Стадіон? Якщо чесно, то вперше на нього приїхали, перше тренування. Мабуть, хотілося б потренуватися ще до цього, але така ситуація, що не мали такої можливості. Нічого страшного, це гарний стадіон, сучасний. У нас є всі шанси показати гарну гру й порадувати, перш за все, наших воїнів і захисників, і всю країну. Газон? Я вже казав, що Словаччина нас загнала у пастку зі штучним полем у Жиліні. Тому ми повернулися на зелений газон, і все в наших ногах».

«Хотілося б, щоб українці, які проживають і перебувають тут через війну, підтримали нас. Будемо раді їх побачити та зробимо все, щоб Україна потрапила на чемпіонат Європи», - сказав Ротань.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!