Чи планує Україна оголошувати додаткову мобілізацію: що кажуть у Зеленського

Війна 26 Вересня, 22:02 668
Чи планує Україна оголошувати додаткову мобілізацію: що кажуть у Зеленського
Михайло Подоляк заявив, що Україна не планує оголошувати додаткову мобілізацію. Через систему територіальної оборони створили необхідні резерви.

У росії триває мобілізація: повістки приходять навіть мертвим, а живі намагаються втекти. Тим часом Україна готова до більшої кількості російських військових.

Ми вже створили резерви через систему територіальної оборони і будемо активно використовувати ці резерви. Ми не маємо сьогодні оголошувати додаткову мобілізацію. У нас є все, і ми готові до більшої кількості російських військових,
– заявив Подоляк.

Він додав, що багато хто не розуміє, яка форма війни триває в Україні. Подоляк наголосив, що в Україні не так багато втрат серед військових – у порівнянні з росією. Країні-окупантці байдуже, скільки військових гине.

росія нападає на цивільну інфраструктуру та цивільне населення. Подоляк додав, що станом на вересень 2022 року з карти повністю видалено понад 1200 населених пунктів – їх знищили російські окупанти.

росіяни тікають від мобілізації

  • У росії триває часткова мобілізація, яку вже навіть громадяни країни-окупантки прозвали «могилізацією». Водночас боротися за своє життя та свої права росіяни традиційно не хочуть. Доки кордони ще не закрили, колони автомобілів їдуть до кордону з Грузією. Через фантастичну кількість ухилянтів-втікачів грузинські митниці працюють у спеціальному режимі.
  • Окрім того, до кордону з Грузією встигло «підтягнутися» й фсб на БРТрах.