НАЗК розпочало розслідування проти Григорія Суркіса, який лобіював закон щодо телепулу

Динамо Київ 27 Вересня, 17:03 600
НАЗК розпочало розслідування проти Григорія Суркіса, який лобіював закон щодо телепулу
НАЗК почало розслідування проти депутата Верховної Ради Григорія Суркіса.
«Національне агентство з питань запобігання корупції (…) здійснює збір доказів щодо наявності/ відсутності у діях народного депутата України 9 скликання Суркіса Григорія Михайловича ознак адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст. 172-7 КУпАП (запобігання конфлікту інтересів, - ред.)», - йдеться у запиті НАЗК до ВРУ.

НАЗК підозрює, що Григорій Суркіс міг лобіювати та особисто проголосувати за законопроєкт про зміни до Закону «Про фізичну культуру і спорт» усупереч конфлікту інтересів.

В рамках розслідування НАЗК затребувало від Верховної Ради України: порядок денний, протокол, стенограму спортивного Комітету ВРУ, що розглядав законопроєкт напередодні винесення його до сесійної зали, аудіо- та відео- запис відповідного засідання Комітету, відомості про авторів проєкту закону тощо.

Йдеться про документ, який, за наявною інформацією, ініціювали президенти кількох клубів, котрі бойкотували єдиний пул УПЛ. Брат Григорія Суркіса Ігор є власником «Динамо» та співвласником «1+1 Media», де і транслюються матчі цих клубів - «Динамо», «Дніпра-1», «Металіста», «Зорі» та «Руха».

Законопроєкт визначив, що організатором футбольного матчу є «футбольний клуб команди-господаря».