Руслан Ротань: «Присвячуємо перемогу ЗСУ»

Футбол України 27 Вересня, 21:23 455
Руслан Ротань: «Присвячуємо перемогу ЗСУ» | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував розгромну перемогу над Словаччиною (3:0), яка подарувала нашій команді вихід на Євро-2023 (U-21).

«Перший тайм у нас трохи не вдався, але у другій половині матчу ми змінили тактику. Дався взнаки перехід зі штучного газону не останнього покоління. У другому таймі ми обіграли суперника тактично та фізично.

Дякую супернику, він теж гідно виглядав. Словаччина теж заслуговувала на вихід у фінальну стадію турніру, але перемагає завжди найсильніший. Тому я вітаю нас, вітаю Україну. Цю перемогу хотіли б присвятити нашим воїнам ЗСУ. Сказали про це хлопцям на передматчевій установці, вони все розуміли.

Погода вплинула на гру, тим паче на нашу. Ми завжди робимо ставку на контроль м'яча, тому нам потрібний хороший стан поля, але сьогодні воно було не кращої якості. М'яч стрибав, а поле було в'язким. Такий газон завадив нам тримати м'яч із перших хвилин.

Але ми перешикувалися по ходу матчу. Слід зазначити характер хлопців та їхнє бажання перемогти та вийти на Євро. Це наш головний козир», - сказав Ротань.