Збірна України 27 Вересня, 22:43 628
Як Україна U-21 вперше за 12 років виходила на Євро - відеоогляд матчу проти Словаччини U-21 | 19-27
У матчі-відповіді кваліфікації чемпіонату Європи підопічні Руслана Ротаня оформили феєричний камбек.

Перший тайм відверто невдався збірній України. З реальних моментів у підопічних Ротаня був удар В'юнника на екваторі першої сорокап'ятихвилинки у дальній кут – не вистачило лічених сантиметрів і вихід Сікана на останній хвилині, коли кіпер словаків буквально зняв м'яч з ноги.

По перерві українці заграли гостріше і, головне, результативніше. На 48-й хвилині Судаков закинув м'яч у штрафний майданчик на Сича на дальню штангу, а той віддав у центр на вільного Сікана, який замкнув у порожні ворота.

За трохи Сич з правого флангу головою скинув сферу на Драмбаєва, Олександр пробив, але кіпер словенців у падінні пальцями зачепив сферу. Круглий відскочив до Сікана і Данило записав до свого активу дубль. А на 66-й хвилині форвард Шахтаря оформив хет-трик – знову ударом у порожні ворота. Українці могли забивати ще, однак могли і пропустити – Трубін у декількох епізодах відверто врятував свою команду.

Перемога дозволила нашій молодіжці вперше за 12 років пробитись на чемпіонат Європи, який влітку 2023 року пройде на полях Грузії та Румунії.