Три антигерої матчу Україна - Шотландія

Збірна України 28 Вересня, 11:12 15954
Три антигерої матчу Україна - Шотландія
Збірна України не змогла обіграти Шотландію, та залишилась на другому місці у групі Ліги Націй.

Збірна України так і не змогла знайти ключі від міцної оборони Шотландії. Британці грамотно захищалися і майже нічого не дали нам створити у цьому матчі.

Ми обрали трьох українців, які по праву можуть носити звання «Антигерой матчу».

3. Андрій Ярмоленко

Ярмоленко хоч і не грає вже на високому рівні у клубному футболі, завжди коли прилітав до табору національної збірної наче оживав і показував всі свої найкращі якості. У матчі проти Шотландії багато хто чекав саме від Андрія, що він візьме на себе ношу лідера і поведе жовто-блакитну збірну до перемоги. Однак, Ярмола трохи розчарував. Швидкості не було, частенько перетягував ковдру на себе і майже по всім статистичним даним він гру провалив.

0% точніть навісних передач. Це дуже сумно, адже Андрій часто робив з флангу подачі і всі вони були в молоко. Точніть передач скромні 80%, 16 раз втратив мяч і всього 1 удар по воротах, який був повз ціль.

Заміна Ярмоленка читалась вже після перерви, але чому Петраков маринував на банці до 87-ї хвилини Зубкова, який зробив гру у Єревані, велика загадка.

2. Артем Довбик

До самовіддачі Довбика нема ніяких питань, адже наш форвард відіграв з максимальним бажанням, але як часто буває, гравець перестарався. Довбик був настільки заряджений на ворота, що часом припускався дитячих помилок. Захисники Шотландії спокійно тримали лінію, а Довбика залишали в офсайді. Артем опинився 4 рази за матч у положенні поза грою. Я не впевнений, але це може бути рекорд.

Довбик змарнував найкращий шанс нашої збірної забити, коли пробив у Гордона під час виходу один на один. І, що цікаво, якби Артем забив той гол, то велика ймовірність, що був би перегляд ВАР на предмет офсайду.

Ну і не можна не сказати про єдиноборства. Артем маючи свої неймовірні фізичні дані просто не має права вигравати 3 з 12 єдиноборств.


1. Олександр Петраков

До головного тренера нашої збірної дуже рідко були претензії за часів його керівництва командою, однак вчора Петраков трохи розчарував своїми тренерськими рішеннями. Так, ми не претендуємо на роль великих експертів і стратегів, але свою думку можемо висловити. По стартовому складу говорити не будемо особливо, хоча було дивно, що Зубков опинився на лавці запасних після крутої гри в Єревані. Більше роздратувало і завжди будуть дратувати заміни на 90-х хвилинах. Ярмоленко гру провалив, у нас на заміні є рівноцінна заміна і її робить тренер за 5 хвилин до кінця матчу.

У нас було дуже мало моментів у матчі і у другому таймі важкувато нашим хлопцям стало коли британці сіли нижче у захист. Мабуть, у середині тайму всі чекали замін на підсилення атаки, адже маючи у центрі поля Ігнатенка та Степаненка, ми мали дуже сильних двох опорників, які перекусували атаки суперника, але на атаку користі вони мало приносили. Тож читалась заміна одного із опорників на атакуючого гравця. Однак, Петраков так і не ризикнув. Всі його заміни були по позиції і абсолютно не ефективними. Шотландців треба було здивувати, запропонувати щось нове, а ми вчора зіграли у свій футбол, який Стів Кларк за цей рік вивчив ідеально.