Ураганна розв'язка. «Ворскла-Харків-2» не відібралась до жіночої ЛЧ

Футбол України 28 Вересня, 21:09 473
Ураганна розв'язка. «Ворскла-Харків-2» не відібралась до жіночої ЛЧ | 19-27
Український колектив не забив пенальті під час спроб відігратись.

Другий раунд жіночої Ліги чемпіонів УЄФА відбувався в той час, коли чоловіки з’ясовували стосунки в рамках міжнародних баталій. Україна на цьому етапі була представлена полтавський колективом «Ворскла-Харків-2», який було нашвидкуруч зібрано після початку повномасштабної агресії проти нашої країни.

Футболістки Наталії Зінченко на своєму шляху до групового етапу вже встигли здолати грузинську «Гурію» (5:0) та казахстанський «Шимкент» (2:0), однак за першої ж необхідності проводити одразу два протистояння проти одного колективу не змогли здолати албанську «Влазнію» на умовно власному полі (1:1). Саме тому з’ясування стосунків між командами переносилось до міста Шкодер.

Господарі поля відверто не могли дати раду нашим стрімким спробам відкрити рахунок від самого початку зустрічі, проте реалізація гольових моментів була чи не найбільш слабкою стороною української команди. Як не змогла влучити з центру штрафного у вільний правий кут Калініна на початку гри? Як потім м’яч пролетів повз ноги Котяш у схожій ситуації вже в середині першої половини? За відносно нешвидкої динаміки розвитку подій ці моменти були критично важливими, але ми не взяли від них жодної користі.

Натомість, незадовго до настання перерви команда Зінченко впустила м’яч на правому фланзі захисту, і цим одразу скористалась задля власної подачі Франья. Завершувала навіс головою Паттерсон, і їй вистачило лише підправити м’яч у дальній кут для того, аби Бондарчук через недостатній зріст не мала шансів до нього дотягнутись.

Через пропущений м’яч характер гри змінився для нас у гірший бік, бо суперниці закрились, а кадрових резервів для підсилення в полтавського колективу фактично не було. Відсутність моментів у другій половині гри з нашого боку відверто бентежила, адже перевага за володінням м’ячем була відчутною. Гра неквапливо добігала до свого завершення, аж раптом команди вистрілили в обидва боки.

Спочатку, простріл Котяш із правого флангу прийшовся в руку Малічі, завдяки чому «Ворскла-Харків-2» отримала право на пенальті, яке змарнувала Осипян, пробивши в правий верхній кут, куди й стрибнула голкіпер суперниць. Рикошетом від поперечини м’яч пішов на кутовий, із якого Калініна потім подала настільки незручно для воротаря господарів, що вона лишень махнула долонями під м’ячем, а Корсун на дальній стійці вразила порожні ворота.

Промінь надії замайорів на обрії для українського колективу, проте помилка Радіонової на лівому фланзі захисту під час утримання м’яча в боротьбі проти Бериши занадто дорого нам коштувала. Блискавичний постріл суперниці в дальній верхній кут остаточно позбавив команду Зінченко будь-яких мрій про єврокубки цього сезону.

Суперниць за груповим етапом жіночої Ліги чемпіонів УЄФА албанська «Влазнія» дізнається під час жеребкування 3 жовтня в штаб-квартирі УЄФА, розташованій у швейцарському Ньоні.

Жіноча Ліга чемпіонів УЄФА. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал. Матч-відповідь.

«Влазнія» – «Ворскла-Харків-2» - 2:1 (перший матч – 1:1)

Голи: Паттерсон, 35, Бериша, 88 – Корсун, 84

На 84 хвилині Ольга Осипян («Ворскла-Харків-2») не реалізувала пенальті (воротар).

ЖК: Осипян, 90+1 – Радіонова, 60

«Влазнія»: Вільямс-Мозьєр – Цуррай (Шаранович, 46), Малічі, Нокс, Г’їні – Беріша, Франья – Доци, Каванаг, Паттерсон – Вероніка.

«Ворскла-Харків-2»: Бондарчук – Корнейл, Подольська, Корсун, Філенко – Котяш, Осипян – Радіонова, Калініна, Андрухів (Андрущак, 77) – Кравчук.

Арбітр: Вероніка Коварова (Чехія).

Стадіон: «Лоро Борічі» (Шкодер, Албанія).