УЄФА нагадав росії про те, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою РФС

Світовий футбол 29 Вересня, 17:28 191
УЄФА нагадав росії про те, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою РФС
Європейський футбольний союз (УЄФА) нагадав росії про те, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою російського футбольного союзу (РФС).
«Переконливо просимо вас ознайомитися з наступним рішенням, прийнятим виконавчим комітетом УЄФА у грудні 2014 року: щодо ситуації в Криму, то відповідно до рішення надзвичайної комісії УЄФА від 22 серпня 2014 року виконавчий комітет УЄФА прийняв рішення заборонити кримським клубам брати участь у змаганнях під егідою РФС, з 1 січня 2015 року. Також цей регіон вважається «особливою зоною» для футбольних цілей до подальшого повідомлення», – заявили в організації.

Саме так в УЄФА відреагували на інформацію про те, що три команди з анексованого півострова можуть увійти до другого дивізіону росії.

Нагадаємо, що у росії було ухвалено рішення створити єдиний футбольний чемпіонат для клубів з Абхазії, Південної Осетії, а також тимчасово окупованих територій Криму, Запоріжжя та Херсона. Також у російській федерації планують залучити клуби з «ЛНР» та «ДНР».