Олег Саленко: «Євро-2023 відбудеться влітку - тому і Трубін, і Забарний будуть у Руслана Ротаня»

Збірна України 29 Вересня, 20:26 645
Олег Саленко: «Євро-2023 відбудеться влітку - тому і Трубін, і Забарний будуть у Руслана Ротаня»
​У матчі-відповіді плей-оф відбору на Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України переграла Словаччину з рахунком 3:0 (перший поєдинок – 2:3) й втретє в історії пробилася на чемпіонат континенту.
— По-перше, вважаю, що Петракова наразі немає сенсу змінювати – попереду відбір на Євро-2024. А щодо взаємодії, то національна команда й без того зробила чимало – віддала в «молодіжку» основного голкіпера, і роль Трубіна в успіху команди Ротаня була дуже важлива.

Євро-2023 відбудеться влітку, а кваліфікація на Євро-2024 – дійсно, весною. Вважаю, що підготовка першої та молодіжної збірної ніяк не перетнеться. Ніхто нікому не буде заважати. Тому й Трубін опиниться у розпорядженні Руслана Ротаня, й Забарний.

Молодіжна збірна України буде в пріоритеті, тому що давно наші команди не грали на Євро. Сам факт участі в таких турнірах дуже важливий. Головне, щоб всі хлопці грали за свої клуби.

Поточний чемпіонат України, участь в якому через війну приймає багато молоді, здатний подарувати нашому футболу нових талантів. Дуже наразі сильні команди U-19 в багатьох клубах, особливо, в «Динамо» та «Шахтарі». Цих хлопців можна і, сподіваюсь, так і буде, задіяти у грі за перші команди.

Проте, зазначу, що у Руслана Ротаня в молодіжній збірній своя схема гри, тому, якщо він і буде когось брати додатково, то, радше, в резерв.

Про шанси можна говорити тільки після того, як побачимо безпосередню підготовку команди до турніру, як побачимо контрольні матчі з її участю. До того ж і суперників станемо вивчати – там є багато цікавих команд, - цитує Саленка footboom.com.