«Манчестер Юнайтед» має намір підписати нових гравців в атакуючу лінію

Світовий футбол 29 Вересня, 21:17 229
«Манчестер Юнайтед» має намір підписати нових гравців в атакуючу лінію
«Манчестер Юнайтед» має намір посилити атаку у січні, інформує інсайдер Фабріціо Романо.

У клубу була можливість підписати нападника минулої зими, і цього хотів Ральф Рангнік, який тоді тренував команду. Незважаючи на це, «Манчестер Юнайтед» вирішив почекати з вирішенням цього питання до літа. У ході минулого трансферного вікна клуб так і не зумів посилити позицію центрального нападника. У січні «манкуніанці» уважно стежитиме за ситуацією на ринку.

Клуб має намір шукати нагоди посилити атаку вже взимку. Манчестерці зберігають зацікавленність до форварда «Наполі» Віктора Осімхена. Однак італійці не мають наміру продавати 23-річного нападника майбутньої зими і запросять за нього як мінімум 100 млн євро.

«МЮ» може розглянути можливість запрошення форварда «Барселони» Мемфіса Депая, який вже виступав за клуб з 2015 по 2017 рік. Наразі футболіста сконцентровано на проекті «Барселони». Його контракт із клубом діє до літа, тому взимку «Барса» може розлучитися з ним, якщо отримає пропозицію. Клуб ще влітку думав про запрошення Депая, але тоді він не був пріоритетом. Поки що «МЮ» не працює над його переходом. У клубі розуміють, що якраз взимку з'явиться можливість підписати його взимку.

Крім того, у січні «Манчестер Юнайтед» може посилити атаку вінгером ПСВ Коді Гакпо. У клубу гарні стосунки з агентами Гакпо, оскільки вони представляють інтереси тренера команди Еріка тен Хага. Але поки що клуб не працює над трансфером цього футболіста.