​Олександр Назаренко: «Хочемо не просто поїхати на Євро, а пройти якнайдалі»

Футбол України 29 Вересня, 23:28 179
​Олександр Назаренко: «Хочемо не просто поїхати на Євро, а пройти якнайдалі»
Вінгер «Дніпра-1» Олександр Назаренко прокоментував вихід молодіжної збірної на чемпіонат Європи-2023 (U-21).

- Чи відчуваєш причетність до великої події?

– Перед матчами нам казали, що вже багато років молодіжна збірна України не виходила на Євро. Ми це знали і дуже хотіли переписати історію та потрапити на чемпіонат Європи. Дякувати Богу, це вдалося.

- Після першого матчу, коли непогано грали, але пропускали голи, впевненість у власних силах не похитнулася?

- Ні, ми спокійно розібрали гру, помилки, подивилися окремі моменти. У нас було багато теорії після першого матчу. Хвилювання не було. Ми зібралися всією командою, поговорили та були налаштовані лише на перемогу.

– Наскільки вплинуло те, що перший матч відбувався на штучному газоні?

– Я не звертав би на це уваги. Газон був штучний, але дуже якісний, його навіть поливали перед грою. Більше того, скажу, що поле у матчі-відповіді було важчим.

– В обох матчах ти виходив на заміну. Які завдання були?

– До моїх завдань входило пресингувати, створювати тиск, відкриватися за спини захисникам, виконувати багато чорнової роботи.

– Після таких перемог повернення до клубу відбувається на емоційному підйомі?

– Так, приїжджаєш у гарному настрої. Тим паче зараз, коли вийшли на Євро. Приємно, що всі хлопці, тренери, персонал, керівництво вітали. Дякую їм. І настрій зараз дуже добрий, на позитиві готуюся до матчу зі «Львовом».

– Якщо говорити про перспективу, вихід на Євро буде великою мотивацією, щоби ще більше проявляти себе в клубі?

- Мотивація буде дивовижна! Вихід на Євро – це досягнення, але ми хочемо туди не просто поїхати, а показати свій максимум та пройти якнайдалі. При цьому розумію, що місце у заявці нікому не гарантоване, тому потрібно чи не від початку доводити, що гідний грати за збірну, – відповів Назаренко.