Світовий футбол 30 Вересня, 17:22 664
Президент українського клубу у 56 років долучився до розгрому 7:0, оновивши віковий рекорд національного чемпіонату | 19-27
Реал Фарма не залишила жодних шансів Рубікону у 5-му турі Другої ліги сезону 2022/23. Матч подарував фантастичне досягнення.

Друга ліга, 5-й тур

Рубікон – Реал Фарма – 0:7

Голи: Фабер, 9, 37, Барсуков, 17, Ладика, 60, Платунов, 66, 71, М'ячин, 86

Одесити завітали в гості до столичної команди й без особливих проблем розтрощили її. В першому таймі у ворота Рубікона влетіло 3 м'ячі, по перерві – 4.

Проте поєдинок увійде в історію не через розгром. На заміну у команді Реал Фарма на 72 хвилині вийшов граючий президент Микола Лиховидов у віці 56 років 8 місяців і 4 дні. Таким чином він оновив віковий рекорд усіх часів чемпіонату України з футболу серед дорослих професіональних команд.

Попереднє досягнення теж було в активі Лиховидова – 55 років 9 місяців і 18 днів. Цікаво й те, що за Реал Фарму він виступає разом зі своїм 22-річним сином Андрієм.