Шокували. «Металіст 1925» у меншості обіграв «Колос»

Футбол України 30 Вересня, 20:01 527
Шокували. «Металіст 1925» у меншості обіграв «Колос» | 19-27
Харківська команда завдала ковалівцям першої поразки в чемпіонаті

До матчу «Металіст 1925» підійшов у статусі андердогу, незважаючи на номінально домашній його статус. Це не здивувало, адже протистояв йому «Колос», який перед поєдинком: а) посідав перше місце у турнірній таблиці; б) не мав у пасиві ще жодної поразки у чемпіонаті. Передматчевий розклад сил відображення у підсумковому результаті гри не отримав.

Зустріч розпочалася з далекого удару у виконанні Болбата, якому влучності ой як не вистачило. Відповіддю на це стала пристойна активність з боку гравців «Металіста 1925», яка принесла їм свої плоди на 10-й хвилині. Оріховський перед воротами своєї команди апетитно смикнув за футболку Мартинюка, який готувався завдати удару. Харків'янин упав на газон, гравець «Колосу» побачив перед собою жовту картку, а його команда отримала пенальті. Той самий Мартинюк пробив із «точки» впевнено – у лівий від себе кут. 1:0.

Після голу гра стала поступово переміщатися до воріт «1925-х», але атаки у виконанні ковалівців злагодженістю не відрізнялися. Натомість на 23-й хвилині їх прорвало. Мякушко одним пасом вивів Болбата, по суті, віч-на-віч із Мозілем, але забіг гравця «Колоса» перервав Капінус. Рефері кваліфікував порушення як фол останньої надії. У підсумку підопічні Валерія Кривенцова залишилися вдесятьох.

Чисельна меншість номінальним господарям нічого гарного не обіцяла. Проте саме їм на 30-й хвилині вдалось забити ще раз. Успіх їм приніс розіграш кутового, у якому ефектну крапку поставив Русин. 2:0!

У перерві, бажаючи здобути перелом у матчі, наставник «Колоса» Ярослав Вишняк зробив відразу три заміни. Гра гостей трошки оновилася, але без бажаного переломного ефекту. До того ж, явний кураж на останньому рубежі «Металіста 1925» упіймав Мозіль. Під стать йому діяла в обороні й вся команда. Як наслідок, колосівці створили із натяжкою півтора моменти для того, аби відповісти голом престижу. Був добрий удар Оріховського під поперечину на 63-й хвилині, а на 72-й – харківську команду вибачив Мякушко, який не влучив у ворота із забійного становища.

2:0 – «Металіст 1925» здобув приголомшливу перемогу, повірити у яку до матчу було складно. З 8 очками він піднявся на 6 місце у таблиці, та 10 жовтня зіграє з «Олександрією» на виїзді. «Колос» має 10 очок та другу позицію в оточенні «Шахтаря» (найкращі додаткові показники) з «Вересом» (найгірші показники). 7 жовтня ковалівці приймуть вдома «Інгулець».